Witamy na Football Arena

Nasza najnowsza inwestycja Football Arena to boisko piłkarskie o standardowych wymiarach zgodnych z wymaganiami Fifa  105 m x 68 m. To miejsce stworzone z myślą o miłośnikach piłki nożnej, którzy szukają idealnego miejsca do rozegrania emocjonujących meczów.

Slide
Slide

Boisko pełnowymiarowe - Zapewniamy profesjonalne warunki dla Twojej pasji!

W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa dla zawodników, Football Arena będzie posiadać 3 furtki wejściowe oraz bramę wjazdową i bramę techniczną.  Całość jest doskonale skomunikowana z ośrodkiem konferencyjnym. Football Arena będzie posiadała profesjonalne oświetlenie w postaci 8 masztów o wysokości 16 m i natężeniu 350 luksów.

Idealne miejsce dla grup zorganizowanych - korzystaj z naszego boiska!

Boisko to nie tylko świetna opcja dla naszych zakwaterowanych gości, ale także zapraszamy grupy zorganizowane, które chcą wziąć udział w turniejach i rozgrywkach piłkarskich. Jesteśmy przekonani, że nasza przestronna i profesjonalnie przygotowana powierzchnia zapewni wszystkim uczestnikom wspaniałe doświadczenie i wyjątkowe emocje na boisku.

Sparingi i mecze towarzyskie - przygotuj się na emocjonującą rozgrywkę!

Wkrótce, planujemy rozszerzyć ofertę i udostępnić boisko dla grup, które chcą grać sparingi i mecze towarzyskie. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się z gry w piłkę nożną w przyjaznej atmosferze.

Wkrótce otwarcie orlika - bądź na bieżąco z naszymi planami!

Ale to nie koniec naszych planów! W najbliższych planach mamy budowę kolejnego boiska, tym razem orlika! Będziemy starali się, aby to wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem dla naszych gości, więc oczywiście poinformujemy o otwarciu orlika na naszej stronie internetowej oraz w innych mediach społecznościowych.

Uzupełnieniem Football Areny będzie wykonanie do jesieni bieżącego roku mini boiska do piłki nożnej typu Orlik o powierzchni 1860 m2 wykonanej z trawy syntetycznej. Całość dopełni zaplecze sanitarno-szatniowe dla drużyn.

Ośrodek sportowy
"Przy patykach"

Zachęcamy wszystkich pasjonatów piłki nożnej do odwiedzenia naszego ośrodka sportowego “Przy Patykach” i skorzystania z naszego pełnowymiarowego boiska. Czekamy na Wasze emocjonujące mecze, niezapomniane chwile i nieustający duch sportowej rywalizacji! Do zobaczenia na boisku!